ykleniyor

Teknik Servis Takip Programı

Teknik Servis Takip Programı nedir, neden kullanılır gibi birçok sorunun yanıtı oldukça merak edilir. Son yıllarda teknolojinin ve internetin gelişmesiyle birlikte iş hayatında yaşanan gelişmelere adapte olabilmek için firmalar, teknik servis takip programını kullanmaya başlamaktadır. Güvenli ve kaliteli bir teknik servis takip programını tercih etmek iş hayatınızın başarılı olabilmesi için oldukça önemlidir.

İnternet tabanlı bir program olan teknik servis takip programı sayesinde firmalarınızın muhasebe, servis kayıt işlemleri ve gerekli tüm gereksinimleri gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın sizler için geliştirmiş olduğu teknik servis takip programını hem cep telefonunuzda hem de bilgisayarlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Programla birlikte işlemlerinizi kısa süre içerisinde kolay bir şekilde halledebilir ve hem bütçeden hem de zamanda tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Servis Takip Programı Özellikleri

Firmaların birçok işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmış olan teknik servis takip programının birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Teknik servis takip programının en önemli özelliklerinden biri barkod etiket bastırmasıdır. Cihazların takibini kolaylaştırabilmek için geliştirilen barkod etiket basma özelliği sayesinde birçok önemli işlerinizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Servis kaydı ve teslim formu bastırma özelliği de teknik servis takip programının en önemli özellikleri arasında yer alır. Program üzerinden servis kaydı oluşturabilir ve teslim formunu kısa süre içerisinde baskısını yapabilirsiniz. Teknik servis takip programı sayesinde teslim formunu kolayca çıkararak imzalı bir şekilde müşterilerinize verebilirsiniz.

Kullanıcı tanımlama özelliği sayesinde de firmanızda çalışan birçok kişinin girişlerini sisteme kayıt yapabilirsiniz. Personel kayıt sistemi olarak da kullanılabilen bu özellik sayesinde tüm personeliniz birçok önemli bilgiden haberdar olur. Bu özellik sayesinde müşterilerinize daha hızlı hizmet sağlayabilirsiniz.

Firmamız tarafından sizler için geliştirilen Teknik Servis Takip Programının birbirinden farklı özelliğinden yararlanabilirsiniz. Her bir farklı özellik iş hayatınızı kolaylaştıracak ve sizlere avantaj sağlayacaktır. Teknik servis takip programının diğer özellikleri ise şöyledir:

  • Takip modülü,
  • Detaylı sorgu raporu,
  • Web sitesi sorgulama modülü,
  • Periyodik bakım,
  • Tamamlanmayan cihazların kontrolü,
  •   Başlıklı SMS gönderme gibi birçok farklı özellik de bulunmaktadır.

Teknik Servis Takip Programı Kullanımı

Firmamız tarafından geliştirilen Teknik Servis Takip Programının kullanımı oldukça kolaydır. Hem bilgisayar üzerinden hem de cep telefonu üzerinden rahatlıkla kullanılabilen program sayesinde iş hayatınızdaki birçok işlemi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Tüm servis kayıtlarını tek bir sayfadan görüntüleyerek zamandan ve hızdan tasarruf edebilirsiniz. Tek bir sayfadan görüntülediğiniz tüm işlemlerinizi tek bir tıkla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis takip programı kullanımı hakkında veya programla ilgili farklı konular hakkında farklı bilgiler öğrenmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firma çalışanlarımız sizlere program hakkında gerekli detaylı bilgiyi sağlayarak farklı konularda da desteklerini 7/24 sağlamaya özen göstermektedir.

Teknik Servis Takip Programı Fiyatları

İş hayatınızdaki sorunları tek bir tıkla kolayca çözebilmek için firmamız tarafından geliştiren Teknik Servis Takip Programını satın alabilirsiniz. Servis takip programı, kullanıcı dostu ara yüze sahiptir. Bu sebeple kolaylıkla sistemi kullanabilirsiniz. Firmamız tarafından geliştirilen teknik servis takip programını satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece satın alma konusunda değil, aynı zamanda teknik servis takip programı ve daha fazlası hakkında bilgi alabilmek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik servis takip programı fiyatları, kullanımı ve program hakkında daha fazla detaylı bilgileri sizlere sağlamaktayız. İş hayatınızı kolaylaştırmak ve daha fazla verim alabilmek için teknik servis takip programını satın alabilirsiniz. Hem iş yükünüz hafifler hem de işlerinizden daha fazla verim elde edebilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!