ykleniyor

Google Reklam Paketleri

Google Reklam Vermek İçin Size Uygun Olan Paketi Seçin.

Google Adwords ile Reklam Vermek

Şirketlerin markalarını işlevlerini tanıtması amacıyla çevrimiçi olarak reklam verme işlemine olanak tanıyan sistem, Google reklamlardır.

Google reklamları ile birçok avantaj ve fırsatlar işlem sahiplerinin ayaklarına seriliyor.Google reklamları web sitelerin çok daha fazla tıklanmasına yardımcı olarak hem tıklanma oranını çok fazla arttırıyor hem de reklam amacına çok daha kolay ulaşıyor. Eğer satış yapılıyorsa satış oranı Google reklamları ile çok daha fazla arttırılabiliyor. Birçok avantajı olan bu sistemle daha kolay tanıtım ve ziyaretçi kazanım işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Google Dünya üzerinde en çok kullanılan arama motoru olarak bu konuda liderliği elinde bulunduran ve her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği bir platformdur. Bu nedenle bu sistemde verilen reklamlarda diğer reklam yöntemlerine göre sayıca çok daha fazla kişiye çok daha kolay bir yolla ulaşabilmektedir.Bu nedenle Google reklamları birçok kişi tarafından oluşturduğu mükemmel avantajlar sayesinde çok fazla tercih edilmektedir.  

Neden Google reklamı vermeliyiz?

Google reklamlarının daha fazla kişiye ulaşma şansı vardır. İnternet kullanıcıları işlem yapacakları ya da ziyaret etmeyi düşündükleri herhangi bir işlem için adres çubuğuna adres yazmak yerine Google arama motoru ile siteyi aratarak siteyi ziyaret etmektedirler. Bun nedenle de Google arama motoru en çok kullanılan platformdur. Bu nedenle en çok ziyaret edilen adres olması Google reklamlarının da görülme oranını ve tıklanma oranını arttırmaktadır. Böylelikle reklam verenlerin Google reklamları ile amaçlarına ulaşmaları çok daha kolaylaşmaktadır.


Google’da ne tür reklamlar verilebilir?

1. Google üzerinden belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeler üzerinden reklam verebilirsiniz. Google anahtar kelimelere göre arama motorunda daha önlerde yer almanıza olanak sağlayabilir.

2. Google reklamları görüntülü olarak da verilebilir. Görüntülü yani dinamik görselleri ile amacınıza ulaşabilirsiniz.

3. Yeniden pazarlama yani Remarketing yöntemi ile reklam yapılabilir.

4. En çok ziyaret edilen video paylaşım sitelerinden birisi olan Youtube üzerinden de reklamlar yayınlanabilir.

5. Google ürün listeleme en etkili yöntemlerden bir tanesidir.  Görsellerle ürün adı, fiyatı ve marka ismi gibi alıcının en çok ilgilendiği bilgilerle birlikte listeleme yapılarak reklam yapılabilir ve ürünün satışı ve sitenin ziyaretçi oranı arttırılabilir.

6. Google mağazalar üzerinden de ( Google play store gibi) reklamlar verilebilir. Özellikle bu uygulamaları satın almak için bu mağazalar çok fazla ziyaret edilmektedir.

 

Tüm bu bilgilerden yola çıkarak Google reklamları yayınlanması için birçok yol ve yöntem vardır.  Google reklamları ile sitenizin ziyaretçi sayısında ciddi oranda artışlar yaşanabilmektedir. Aynı zamanda Google reklamlar ile satış oranları da ciddi oranda arttırılabilir. Kişiler Google arama motoruna yazdıkları anahtar kelimeler ile ilgi duydukları ürünleri Google reklamları sayesinde daha rahat bulabilirler.

Google üzerinden arama yapılan bir terim için ilk 3 sonuç çok önemlidir. Bu sonuçlar için ilk 4 sırada çıkan site her zaman çok daha fazla ziyaret edilir. Çünkü genelde ziyaretçiler arama motoruna yazdıktan sonra ilk 4sıradaki siteleri ziyaret etmeyi pratik ve daha kolay ulaşılır olması açısından daha fazla tercih ediyorlar. Bu nedenle Google reklamları ilk sıralara yerleştirilmesi ziyaretçi sayısı açısından çok daha önemlidir. Google reklamları ile ilk sıralarda yer almak demek çok büyük oranda ziyaretçi ve çok büyük oranda satış demektir.


Google reklamları nasıl verilir ve maliyeti nedir?

Google reklamları vermek için ilk olarak ister ilgili yerlere form doldurarak başvuru yapabilirsiniz. İsterseniz de çağrı merkezi numaralarını arayarak hizmet alabilirsiniz. Google reklamları maliyeti ise getirisine oranla çok düşük düzeydedir. 

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!