ykleniyor

Blog

Twitter Ücretli Oluyor

Twitter’ın reklam gelirleri düşüyor Geçtiğimiz günlerde siber saldırıya maruz kalan Twitter toparlama aşamasında. Siber saldırı hakkındaki yazımızı okumak için linke tıklayınız : https://www.fibermedya.com.tr/twitter39a-siber-saldiri.... » İncele.

24 Günde İki Veri Açığı

OnePlusOnePlus Pete Lau tarafından 2013’te Çin’in Hong Kong şehrinde kurulan bir akıllı telefon üretici şirketidir. OnePlus akıllı telefon fiyatları Türkiyede 3 bin TL ile 9 bin TL arası değişkenlik sağlar. OnePlus cihaz fiyatları yur... » İncele.

Facebook Boykotu

Facebook hakkındaFacebook 2006 yılında Harvard Üniversitesi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan sosyal medya ağıdır. Zuckerberg’in amacı Harvard öğrencilerinin birbirlerine ulaşmasını sağlamaktı. Daha sonra Amerika Birleşik D... » İncele.

Twitter'a Siber Saldırı

Twitter hakkındaTwitter Jack Dorsey, Noah Glass, Biz Stone ve Evan Williams tarafından kurulup 2006 yılında kullanıma açılan bir sosyal ağdır. Twitter 2020 yılında 340 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.  Twitter kullanıcıları tweet... » İncele.

TikTok'a ABD'den Ambargo!

TikTok hakkındaTikTok video oluşturma, paylaşma ve canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. 2016 yılında ByteDance şirketi tarafından piyasaya sürülmüştür. Kısa sürede hızla büyüyüp en çok kullanılan sosyal medya ağ... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!