ykleniyor

Blog

Yeni iPad Pro

Yeni iPad Pro modellerinde kulaklık girişi olmayacak. Daha küçük bir gövdeye sahip olacak ve Smart Connector'un yeri değişecek. Ekranları daha küçük gövdeye sığdırmak için Apple, tıpkı iPhone’larda yaptığı gibi, kenarlık boyutunu... » İncele.

IFA 2018’de Öne Çıkan Telefonlar

Berlinde gerçekleştirilen İFA 2018 geride kaldı. IFA'da öne çıkan telefon üreticileri Sony, ZTE, Huawei, LG gibi büyük firmalar oldu. Apple ve Google ise bu fuarda yeni telefon tanıtmadı. Öne çıkan telefon modeller;Sony Xperia XZ... » İncele.

İzinsiz Drone Uçurmaya Para Cezası

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre izinsiz izinsiz drone uçuşlarına 11 bin TL para cezası kesileceği belirtildi.Son güncelerde drone'ların sayısını giderek artması yetkilileri gerekli önlemleri almaya m... » İncele.

Vivo V11 Tanıtıldı

Vivo ekrana gömülü parmak izi okuyucusu bulunan cihazını tanıtı. Bu cihazda bulunan ekran içi parmak izi tarama teknolojisi sadece OLED ekranlarla çalışacak. V11'in ekranı ise P3 renk gamının yüzde 99.5'ini kaplayan ve mükemmel kontr... » İncele.

Samsung Katlanabilir Telefonu

Samsung'un CEO'su DongJin Koh katlabilir akıllı telefon piyasasında söz sahibi olmak istiyor. Öyle ki Koh bu sene şirketin katlanabilir bir akıllı telefon tanıtacağını açıkladı. CNBC’ye konuşan Koh, telefonun nasıl çalışacağı hak... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!