ykleniyor

Servis Formu Programı

Servis Formu Programı sayesinde firmalarınızın işlemlerini kısa süre içerisinde güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tek bir tuşla servis formu programı sayesinde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Firmamız tarafından geliştirilen Servis Formu Programıyla birlikte teknik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Servis formu programını kullanmak hem sizlere verimli bir iş hayatı sağlar hem de müşterilerinizin memnuniyetini arttırmada yardımcı olur.

Servis formu programı sayesinde birden fazla işi kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Tek bir ekran üzerinden farklı işlemler yapılabilmesinden dolayı sizlere zaman açısından tasarruf sağlamaktadır. İşlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesinden dolayı da müşterilerinizin memnuniyetinde artış gerçekleşmektedir. Servis formu programlarının birbirinden farklı özellikleri ve kullanımları bulunmaktadır.

Servis Formu Programı Özellikleri

Tek bir tuşla servise gelen cihazların durumları hakkında bilgi sahibi olabilmek için Servis Formu Programını kullanabilirsiniz. Servis Formu Programı özellikleri arasında en önemlilerinden biri olan bu özellikle kısa süre içerisinde cihazların sorunlarını tamir edebilirsiniz.

Servis Formu Programı özellikleri arasında müşterilerinizin bilgilerini kayıt altında tutabilme özelliği de bulunmaktadır. Programda yer alan Müşteriler sekmesine tıklayarak müşterilerinizi kişi veya firma olarak ekleyebilirsiniz. Geriye dönük işlemleri bu özellikle sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Müşteriler sekmesinde yer alan bilgiler güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Programın özellikleri arasında İstatistik bölümü de yer alır. Yapmış olduğunuz işlemler kayıt altına alındığı için istatistiklerini düzenli bir şekilde inceleyebilirsiniz. İstatistik özelliği, yapmış olduğunuz işlerinizin değerlendirmesine de yardımcı olur. İstatistik özelliği sayesinde kendi değerlendirmelerinizi kendiniz yapabilirsiniz.

SMS ve e-posta bildirimleriyle müşterilerinize ileti göndermenizi de sağlar. Firmanıza arızaya gelen cihazların tamir işlemi tamamladıktan sonra müşterilerinize Tamir Edildi mesajını SMS veya e-posta ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Servis Formu Programı aynı zamanda servis formu çıktısı almanıza da destek olur. Program üzerinden form çıktısı alarak imzalayıp müşterilerinize verebilirsiniz. Servis Formu Programı özelliklerinden birisi de müşterilerinize de randevu verebilmek özelliğidir. Program üzerinden müşterilerinize kolayca randevu verebilir ve verdiğiniz randevuların takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Servis Formu Programı Kurulumu ve Kullanımı

Servis formu programını hem cihazlarınızda hem de cep telefonlarınızda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde Servis Formu Programını kullanmak oldukça kolaydır. Firmamız tarafından geliştirilen program hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, sizlere program hakkında detaylı bilgi sağlarken nasıl kullanılması gerektiği hakkında genel bilgiler vermektedir.

Program, genel olarak teknik arıza ve bakım işlemlerinde tercih edilmektedir. Özellikle teknik ve elektronik cihazların arıza ve servis işlemleri için tercih edilir. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde de Servis Formu Programını kolaylıkla kullanabilir ve müşterilerinize kaliteli bir hizmet sağlayabilirsiniz. SMS ve e-posta desteğiyle de hem sizlere hem de müşterilerinize oldukça fayda sağlar. Programın özelliklerinden dolayı kullanımı aynı zamanda oldukça hızlıdır.

Servis Formu Programı Fiyatları

Firmamız tarafından geliştirilen Servis Formu Programı fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Program paketleri içerisinde yer alan özellikler farklılık gösterdiği için fiyatlarda da farklılıklar olabilir. Bu sebeple hem fiyatlar konusunda hem de Servis Formu Programı konusunda daha detaylı bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Servis Formu Programı sayesinde işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bunun yanı sıra müşterilerinize kaliteli bir hizmet sağlayacağınız için de müşteri memnuniyetiniz önemli oranda artış gösterecektir. Firmanıza gelen cihazların bakım ve onarım işlemlerini artık hızlı ve düzenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra düzenli olarak kendi işlerinizi inceleyerek yıl sonunda değerlendirmenizi de yapabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!