ykleniyor

İstanbul Web Tasarım

İstanbul bölgesinde web tasarım hizmeti veren firmamız temsil ettiği firmalara internet dünyasında profesyonel çözüm üretir. Tecrübeli kadromuz ve bilgimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize bireysel ve kurumsal profesyonel web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Google ads, google adwrods reklamcılığı, web tasarım, e-ticaret çözümü, arama motoru optimizasyonu, seo, kurumsal kimlik çalışmaları gibi işler yapmaktayız. Tüm bu işlerinizi yaptırabileceğiniz bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. 

Kurumsal ve profesyonel nitelikte bir web siteniz yok ise rakipleriniz karşısında bir adım geride kalırsınız.  Ürünlerinizi, hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmak için kaliteli bir web sitesi yaptırmalısınız. Web sitenizin ilerleyen zamanlarda başınıza dert olmaması için kodlamalarının da doğru kişiler tarafından düzgün bir şekilde yazılması gerekiyor. Kod yazımı ne kadar düzgün yapılırsa, ilerde oluşabilecek bir hata durumunda kısa sürede çözüme kavuşturulabilir.

Web tasarım sürecinde ilk aşama domain alma hizmetidir. Eğer önceden alınmış bir domain adresiniz varsa bunu kullanabilirsiniz. Yeni bir domain almak istiyorsanız web sitemizden veya isim tescil gibi sitelerden domain sorgulatabilirsiniz. Daha sonra yaptığınız işe uygun bir web sitesi şablonu hazırlıyoruz. Veya istediğiniz özel bir şablon varsa bunuda kullanabiliriz. Daha sonra admin panelini hazırlıyor ve web sitesinizi kullanıma hazır bir hale getiriyoruz.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Web sitesini yönetmenin en kolay yolu bir admin panelinin olmasıdır.  Yönetim panelini kullanarak tüm sayfalarınızı hızlı bir şekilde güncelleyebilmeniz, ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Yönetim panelimiz mobil uyumlu olup istediğiniz yerde web sitenizi yönetebilirsiniz. Web sitesine girenlerin analatik verilerini admin paneli üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Kaliteli yapılmış kurumsal bir web sitesi sayesinde sizler de internet üzerinden müşteri kitlenizi arttırabilir, işletmenizin tanıtımını, ürün ve hizmetlerinizin bilgilerini paylaşabilirsiniz.

Web Tasarımın Faydaları

Kurumsal web tasarım çalışmaları firmanızın dijital ortamdaki kimliğidir. Firmanızı tanıtırken olabildiğince sade , doğru ve anlaşılabilir olmalısınız. Bu sayede müşteri dönüşünüzde o ölçüde artacaktır. Kötü tasarlanmış web siteleri müşterilerin ilgisini fazla çekmediğinden, müşteri kayıplarına neden olur.

Bildiğiniz gibi kurumsal web siteleri firmanın tanıtımını yapan, bir amaç için kurulmuş web siteleridir. Bunu doğru yansıtabilmek için belirleyici olan bazı kriterler vardır. Bunlar görünüm, site düzeni, site içeriği ve arama motoru optimizasyonudur. Web sitelerinizi yaparken bu kriterlere dikkat ederek yapıyoruz. Arama motorları tarafından sevilen web siteleri daha yukarıda çıkabilmekte ve daha iyi sonuçlar alınabilmektedir.

Trend teknolojileri kullanarak, kurumsal kimliğinizi profesyonel bir biçimde yansıtan  web siteleri tasarlıyoruz. Hizmet verdiğiniz sektöre dair gerekli araştırmalar yapıp, web sitenizin sizi en iyi şekilde yansıtmasını sağlıyoruz. Yaptığımız web siteleri boostrap altyapısını kullanarak tüm cep telefonlarına uygun olmakla birlikte tüm tarayıcılarda kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.


  • Kaliteli bir web sitesi ile müşterilerinize güven verirsiniz.
  • Uygun reklam bütçeleri ile anında binlerce insana ulaşabilir, reklam yapabilirsiniz.
  • Mobil uyumlu web siteniz sayesinde telefondan da web sitenizi yönetebilirsiniz.
  • Gelişmiş yönetim panelimiz sayesinde, dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!