ykleniyor

İnstagram Reklam Vermek

İnstagram kullanıcı sayısı her geçen gün arttığı için her firma bu paylaşım sitesinde reklam veriyor. Ancak reklamların kalitesi yüksek olmadıkça bu reklamlara ödediğiniz paralar da boşa gidecektir. Çünkü kaliteli olmayan reklamlar müşterileri profilinize ya da sitenize yönlendirmekten uzak kalır. Firmamızın yürütmekte olduğu reklam hizmetleri sayesinde firmanız çok kısa bir sürede reklamlarınızın karşılığını almasını sağlayacak.


Uygun Fiyat Avantajı

İnstagram reklamları firmamız tarafından diğer firmalardan çok daha ucuza yapıldığından örneğin yedi gün reklam vermek yerine on gün reklam verebileceksiniz. Tüm reklamlar gerek içerik yazıları gerekse de görsel olarak firma çalışanlarımız tarafından hazırlanıyor. Ürünlerinizin ya da tanıtımını yaptığınız hizmetlerin resimleri HD olarak ayarlanıyor. Resim ve yazılar müşterilerin ilgi çekeceği şekilde ayarlanıyor. Ayrıca her açıklamanın altına ürününüze uygun en iyi etiketler de ekleniyor. Bu sayede keşfet bölümünde çıkma olasılığınız da artıyor.

Reklamların Süresi ve Amacı

İnstagram’da kendi yaptığınız el işlerini dahi çok yüksek fiyatlara satabilirsiniz. İnstagram reklamlarının da amacı tam olarak budur. İnsanlar siz adınızı duyurmadan sizin ne sattığınızı bilemezler. Yani dünyanın en bulunmayan maddesini dahi satsanız onun reklamını yaparak müşterilere adınızı duyurmak zorundasınız. İşte firmamızın yürüttüğü İnstagram reklam vermek hizmetlerinde amaç da tam olarak budur. Reklamları yayınlamamızın ardından kısa zamanda tanınırlığınız artacaktır. Reklam süreleri ise çalışanlarımızla yapacağınız görüşmeler sonucunda sizin istediğiniz şekilde belirlenir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!