ykleniyor

Google Reklamları İle Hedefe Ulaşın

GOOGLE REKLAM İLE HEDEFE ULAŞIN

Google reklamları Google’ın çevrimiçi reklam vermek isteyenlere sağladığı bir imkândır. Google reklamları ile daha çok tanınabilir, isminizi duyurabilir ve gelirinizi ve ziyaretçi trafiğinizi çok daha fazla arttırabilirsiniz. Google reklamları ile marka bilinirliğinizin artması ve doğru hedef kitlenizi oluşturmanızı sağlayabilirsiniz. Google reklamları ile hedefe ulaşmak çok daha kolaydır.

Çevrimiçi imkânlar ve Google

Artık günümüz teknoloji çağı olarak anılmaktadır. Teknoloji tüm alanlarda yerini almış durumdadır. Teknoloji şimdilerde her işimizi kolaylaştıran bir hal almıştır. Teknolojik aletlerin arasında hayatımızda en büyük çığır açan alet bilgisayarlardır. Bunun yanı sıra internet ağı artık hayatımızın vazgeçilemez bir gerçeği oldu. Nerdeyse sosyal hayatımızın resmi ihtiyaçlarımızın ya da gayri resmi ihtiyaçlarımızın büyük bir çoğunluğunu internet üzerinden karşılıyoruz. Bundan dolayı da internet yaşamımızın en önemli parçalarından biri haline gelmiştir. İnternetin bu kadar önemli bir hale gelmesi ile birlikte ve internet bağımlılığının da bu denli artması ile birlikte artık şirketler de tanıtımlarını, hizmetlerini ve satışlarını internet üzerinden yapmaya başlamışlardır. Çünkü sokakta çekebileceğiniz insan sayısının onlarca katı insanı internet ortamında kendinize çekme şansınız Google reklamları sayesinde daha fazladır.

Google reklamları ve daha çok ziyaret edilme

Özellikle Google arama motorunun Dünya üzerinde en çok kullanılan arama motoru olması Google reklamları ile hedefe ulaşma şansının çok daha yüksek olduğunu gösteriyor. Özellikle insanların çoğu artık Google üzerinden yararlanmak istediği hizmeti ya da ihtiyaç duyduğu ürünü satın almak için Google arama motorunu kullanıyor. Bu sıralanan siteler arasından kendisine uygun olan ve fayda sağlayacak sitelere giriş yapıyor. Böylece insanlar Google reklamları sayesinde amaçlarına, ihtiyaçlarına çok daha kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar. Google arama motorunun yaygın bir şekilde kullanılması daha çok ziyaret edilme oranınızı, sitenizin trafiğini ve satışlarınızın, hizmetlerinizin artmasını çok daha rahat bir şekilde sağlayabilir.

Hedefini Google reklamları ile tuttur

İnternet üzerinden satışlarını veya hizmetlerini pazarlamak isteyen kişiler çevrimiçi imkânlardan yararlanmaya başlarken çok büyük beklentilerle birlikte bu işe başlarlar. Nitekim bu kişiler gelirlerini Google reklamları aracılığı ile de hedefledikleri miktara ulaştırabilirler. Özellikle Google arama sonuçları sıralamasında üst sıralarda yer almayı başaranlar çok daha fazla ziyaretçi sayısına ulaşabilmektedirler. Ayrıca en üst sırada yer alan kişiler daha yüksek tıklama sayısına ulaşabilme imkânı bulmaktadır. Bu ziyaretçi sayısı da, hizmetinizin çok daha fazla kullanılmasına ve en önemlisi akıllarda yer eden bir marka olmanıza olanak tanıyacaktır. Tüm hedeflerinize ulaşmak ve Dünya’ya hitap etmenin yolu Google reklam verme ile sizin için de başlayabilir. Bu nedenle hedefinizi gerçekleştirmek üzere yapmanız gereken, kampanyalarınız ve ürünleriniz için ilk olarak Google üzerinden reklam vermektir.

Ziyaret edilme oranları

Google reklamları sitenizin ziyaretçi potansiyelini arttırmasına yardımcı olur. Eğer ilk sırada yer almayı başarırsanız yaklaşık olarak yüzde 45-50 oranında bir tıklanma oranına sahip olabilirsiniz. Ayrıca ikinci sırada yer alırsanız yüzde 11-15 arası tıklama oranına sahip olabilirsiniz. Eğer üçüncü sırada yer alıyorsanız yüzde 8 ila 10 arası tıklanma oranına sahip olurken 4. Sırada yer alırsanız yüzde 6 ila 7 arası tıklanma oranına sahip olursunuz. Bu nedenle Google reklamlarının üst sıralarda yer alması önemlidir. Bu şekilde beklediğinizden çok daha fazla ziyaretçi trafiğine sahip olabilir ve daha fazla gelir elde edebilirsiniz.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!