ykleniyor

Google Reklam Fiyatları

Google Reklam Fiyatları, internetten kazanç elde etmek isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilir. Kaliteli ve güvenli bir şekilde reklam vermek isteyen kişiler genel olarak Google ADS uygulamasını tercih etmektedir. Google ADS uygulaması sayesinde markalarınız veya işletmeleriniz, güvenli ve kaliteli bir şekilde etkileşim kazanmaya ve kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Google reklamlarının fiyatları genel olarak tıklama başı sistemi ile çalışmaktadır. Fakat genel olarak Google reklam fiyatlarını etkileyen birden fazla önemli etken vardır. Reklam fiyatlarının genel olarak standart bir fiyatı yoktur. Markanız için nasıl bir reklam verdiğiniz, reklamların hangi konumlarda yayınlanacağı, saat dilimi gibi birçok önemli faktöre göre değişiklik gösterebilir. Bunun yanı sıra Google ADS tarafından belirlenen reklam ücretleri de yıl içerisinde farklılık gösterebilir.

Google Reklam Fiyatları Ücretlendirme Modeli

Son yıllarda internetin gelişmesiyle birlikte marka ve içerikler, internet üzerinden kazanç elde etmeye başlamıştır. İnternetten kazanç elde edebilmenin en etkili yöntemlerinden biri de reklam vermektir. Markalar ve işletmeler, reklam vererek daha fazla etkileşim kazanmaya ve kazanç elde etmeye başlamıştır. Google’a reklam verebilmek için bütçenize uygun reklam modellerini tercih edebilirsiniz.

Google reklam fiyatlarını belirleyen bazı önemli etkenler vardır. Google reklam fiyatları ücretlendirme modelleri şu şekilde sıralanmaktadır:

·         Tıklama başı ücretlendirme,

·         Gösterim başı ücretlendirme,

·         Sipariş hedefli ücretlendirme,

·         Reklamlardan elde edilen gelir üzerine ücretlendirme gibi etkenler fiyatların ücretlendirmesinde oldukça etkilidir.

Google Reklamları İçin Ne Kadar Bütçe Ayırılmalı?

Hangi sektörde faaliyet yapıyorsanız yapın Google reklamları oldukça çeşitlilik göstermektedir. Markanız veya işletmeniz için bütçenize göre reklam verebilirsiniz. Günlük olarak en az 10 TL bütçe ayırarak reklam vermeye başlayabilirsiniz. Sektörünüzün günlük ne kadar tıklama alacağı veya sektörünüz için günlük ne kadar bütçe ayırmanız gerektiği konusunda danışmanlardan bilgi alabilirsiniz.

Google reklam fiyatlarını etkileyen farklı önemli unsurlar vardır. Bu sebeple sektörünüze göre ayırmanız gereken bütçede farklılık gösterebilir. Herhangi bir üst sınır bulunmadığı için Google reklamlarının tıklama başına ücretleri de değişebiliyor.

Google Reklam Fiyatları Düşük Bütçe

İnternetten kazanç elde etmeye yeni başladıysanız Google ADS reklamlarından faydalanabilirsiniz. Reklamları bütçenize ve sektörünüze göre belirleyebilirsiniz. Google reklam fiyatları düşük bütçelere göre de yer almaktadır. En düşük 10 TL ile reklam satın alıp markanızın etkileşimini arttırmaya başlayabilirsiniz. Düşük bütçelerden başlayarak yüksek bütçelere kadar reklam hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Düşük bütçelerden başlayarak ilerleyen günler içerisinde bütçenizi değiştirebilirsiniz. Reklamlardan elde ettiğiniz gelir veya etkileşimlere göre zaman içerisinde Google reklamlara ayırdığınız bütçeleri düzenleyebilirsiniz. Satın aldığınız reklamlar sayesinde işletmelerinizin performansı ölçülür ve tıklama başına bir ücretlendirme yapılır. İlerleyen zamanlarda dilerseniz reklam bütçenizi arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Google Reklam Fiyatları Üst Sınır Var Mı?

Son yıllarda sıklıkla tercih edilen internetten kazanç elde etmenin en önemli yöntemlerinden biri markalarınız için Google ADS reklamları vermektedir. Küçük veya büyük işletme fark etmeksizin onlarca insan Google reklamlarından yararlanmaktadır. Bu sebeple Google reklam fiyatları da en çok merak edilen konular arasında yer alır. Google reklam fiyatlarının herhangi bir üst sınırı bulunmamaktadır. En düşük bütçeden en yüksek bütçeye kadar istediğiniz reklam verebilirsiniz.

Tıklama başına maliyet hesaplandığı için en düşük 5 veya 10 TL’den reklam vermeye başlayabilirsiniz. Daha sonra isterseniz Google reklam fiyatlarını değiştirebilir ve istediğiniz bütçede reklam vermeye başlayabilirsiniz. Markanızın ve işletmenizin daha fazla kazanç elde edebilmesi için güvenilir ve kaliteli olan Google ADS reklamlarından ve özel fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!