ykleniyor

Google Harita Kayıt

Google Harita Kayıt Yol Tarifi Almaya Son

 Teknolojinin insan hayatına getirdiği kolaylıkları bizde sizin cebinize getiriyoruz.


Gittiğiniz bir mekanı ya da uzun zamandır aradığınız lokasyonu bir daha bulamam diye endişe ediyorsanız google harita kayıt programımızı kullanmakta geç kalmayın.


Yol tarifi almadan yola çıkın. istediğiniz her an size yol tarifi edecek olan uygulamamız ile aklınız rahat olsun. Adres Bulamama Tarihe Karışıyor

 Günümüzde yerleşim alanlarının özellikle şehir merkezlerinin git gide yoğunlaşması sebebiyle bir çok sokak ya da mekan birbirine benzer duruma geldi.


Önce gittiğiniz bir sokağı daha sonra bulamamanız korkulacak bir durum değil.


Harita kayıt uygulamamız sayesinde kısa sürede o lokasyonda olursunuz, programdaki özellik sayesinde tüm tarih bilgileri hafızaya alınıyor. Daha önce ne hangi gün hangi saatte geldiğinizi öğrenebiliyorsunuz.

 

Tatil Adımlarınızı Paylaşın

 Arabanız ile uzun süreli bir yolculuğa çıkarken harita kayıt programımızı kullanmayı unutmayın.


Eğlenceli zamanlar geçirdiğiniz oteller, restoranlar, kulüpler, sahiller v.s. sizin adınıza hesabınıza kaydolur.


Bir sonraki tatilinizde kayıtlı olan mekanlarınızı kolaylıkla bulabilir eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Gittiğiniz tüm lokasyonları hafızasına alan harita kayıt uygulamamız siz istediğiniz zaman hafızasından bilgileri siler.


Kısa sürede gerekli bilgileri doldurup üye olun. Android ya da IOS işletim sistemli telefonunuza harita kayıt uygulamamızı indirin.


Tatilde mekan aramanıza gerek kalmadan uygulama sizi yönlendirsin. Siz tatilin tadını çıkartırken yakınlarda bulunan yerleri de keşfedin. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!