ykleniyor

Google ADS Reklam Uzantaıları

Google ADS Reklam Uzantıları son zamanlarda en çok araştırılan konular arasında yer alır. İnternet reklamcılığı için oldukça önemli olan uzantılar, çoğu kişi tarafından hala tam olarak bilinmemektedir. Bu yazımızda sizler için Google ADS reklam uzantıları nelerdir, nasıl kullanılır, nerelerde karşımıza çıkar gibi birçok önemli soruyu yanıtlayacağız.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte son yıllarda internetten kazanç elde etmek oldukça önemli hale geldi. İnternetten kazanç elde etmek için Google ADS reklamları da bir o kadar popüler oldu. Google, tüm dünyada kullanılan en popüler ve güvenilir arama motoru olmasının yanı sıra ADS reklamlarıyla da adından sıklıkla söz ettirmektedir. Reklam uzantıları sayesinde, internet reklamınız hedef kitlenizden daha fazla kişiye ulaşabilir ve böylece etkileşiminiz beklentinizden daha da artış gösterir.


Google ADS Reklam Uzantısı Nedir?

Google ADS reklamı oluştururken mesajınızda kaçırabileceğiniz bazı özellikleri sunmaktadır. Reklam oluştururken işletmenizin aranmasını sağlayabilmek için telefon uzantısı gibi bağlantılar oluşturabilirsiniz. Bu önemli reklam uzantıları, markanızın etkileşiminin daha da artmasına destek olur.

Reklam uzantıları aynı zamanda arama motorunda markanızın sıralamasını da önemli oranda etkiler. Google ADS reklam oluştururken uzantı eklemek arama motorunda markanızın önemli ve kaliteli sıralara yükselmesine olanak sağlar. Eğer Google ADS reklam verme konusuna pek fazla aşina değilseniz, uzantıların reklamlarınızı olumlu şekilde etkilediğini bilmenizde fayda olacaktır. ADS reklam uzantılarına telefon numarası eklemek müşterilerinizin size olan güvenini arttırmasına da destek olur.

Google ADS Reklam Uzantısı Performans İyileştirir

Geleneksel arama motorundan arama yöntemleri, markanızın etkileşimini hızlı ve kaliteli bir şekilde arttırmakta geri kalabilir. Bu sebeple marka ve işletmelerinizin etkileşimini arttırabilmek için reklam uzantılarını kullanmanız gerekir. Özellikle reklamlarınıza telefon numarası veya iletişim adresi eklemek hem markanıza güveni arttırır hem de markanıza ulaşımı arttırdığı için kazançlarınızda da artış gözlemlenir.

Arama motorundan arama yapmak, markanızın etkileşimini arttırmak için hızlı bir yöntem olmadığı için Google ADS reklam uzantıları en iyi tercih olacaktır. Reklam uzantıları sayesinde markanızın etkileşimi de artacağı için kazanç elde etmeye de başlayabilirsiniz.

Google ADS Reklam Uzantı Türleri

Google ADS reklam uzantı türleri ikiye ayrılır. Reklam uzantı türleri otomatik ve manuel olarak ayrılmaktadır. Bu iki tür uzantı çeşidi de genel olarak sıklıkla tercih edilir. İki uzantı türü arasında ki en temel farklardan biri otomatik uzantı türü hem otomatik olarak hem de statik olarak kullanılabilmektedir. Manuel uzantı türleri, otomatik olarak etkinleştirilemediği için statik olarak yer alır.

Google ADS reklamlarınıza telefon numarası, kullanıcı yorumları, mesaj uzantıları gibi birçok önemli bilgiyi ekleyebilirsiniz. Böylelikle takipçilerinizle aranızdaki bağı dinamik bir şekilde tutabilirsiniz. Teknoloji uzmanları, genel olarak Google ADS reklamlarından yararlanan kişilerin manuel uzantı türünü kullanmasını öneriyor. Böylelikle istediğiniz uzantı türünü ve bilgisini ekleyerek hedef kitlenize önemli oranda ulaşabilirsiniz.

Google ADS Reklam Uzantı Fiyatları

Marka ve işletmenizin daha fazla etkileşim alabilmesi için Google ADS reklam uygulamalarından yararlanmanız önerilir. Google ADS reklamları sayesinde daha fazla etkileşim kazanarak kazanç elde etmeye de başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra reklam uzantıları eklemekte etkileşiminizin artmasına destek olmaktadır. Google ADS reklam uzantı fiyatları da en çok merak edilen konular arasında yer alır. Google ADS reklam uzantılarının gösterilmesi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Bunun yanı sıra her reklam uzantısına tıklanan reklam kadar ödeme yapılmaktadır. Google ADS reklam uzantıları hakkında detaylı bilgi öğrenebilmek için yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!