ykleniyor

Google ADS Kimlik Doğrulaması Nasıl Yapılır?


Google ADS Kimlik Doğrulaması Nasıl Yapılır konusu hakkında herhangi bir fikriniz yoksa firmamızla iletişime geçebilir ve firmamızın sizlere sunmuş olduğu Google ADS hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Google üzerinden markalarınızın güvenli bir şekilde reklam verme işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız kimlik doğrulama işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. 

Kimlik doğrulama işlemleri çoğu kişiye göre karmaşık veya zor gelebilir. Bu sebeple firmamızla iletişime geçerek Google ADS kimlik doğrulama işlemi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız, markanızın Google ADS kimlik doğrulama işlemlerini güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kimlik doğrulama işlemleri gerçekleştirdikten sonra reklamlarınız Google üzerinde güvenli bir şekilde yayınlanmaya başlayacaktır. 

Google ADS Kimlik Doğrulama Kılavuzu 

Son yıllarda markaların etkileşimlerini ve satışlarını arttırmak için tercih ettiği internet reklamcılık işlemlerinden biri olan Google ADS oldukça popüler bir hale gelmiştir. Arama motoru sayesinde daha fazla kişiye ulaşması, güvenli ve kaliteli olması sebebiyle birçok küçük ve büyük işletmeler tarafından reklam için kullanılmaktadır. Google hesabı üzerinden verilen ADS reklamların güvenli olabilmesi ve Google tarafından onaylı olabilmesi için kimlik doğrulama işlemlerinin de yapılması gerekir. 

Google ADS kimlik doğrulama işlemleri genel olarak Google Yardım sayfası veya hesabınız üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Fakat Google hakkında uzman olmayan veya bu konu üzerinde bilgi sahibi olmayan kişiler, kimlik doğrulama işlemlerini karmaşık bulmaktadır. Bu sebeple firmamız, sizlere Google ADS kimlik doğrulama konusunda desteklerini sağlamaktadır. 

Firmamız, markanızın Google ADS reklam başvuru işlemlerini uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Başvuru işlemlerinin ardından e-posta adresinize Google ADS kimlik doğrulama formu gelecektir. E-posta adresinize gelen bu doğrulama formunu dikkatli bir şekilde doldurmanız önemlidir. Firmamızdan yardım alarak Google ADS kimlik doğrulama formunu uygun bir şekilde doldurabilirsiniz. Formda yer alan fatura bilgileri, kimlik bilgileri gibi önemli alanların doğru bir şekilde doldurulması reklamların güvenliği açısından da önemlidir. 

Kimlik doğrulama kılavuzunda yer alan ülke veya bölge kısımları da doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Google ADS reklamlarınızın hangi bölgelerde yayınlanacağı bu alana göre belirlenmektedir. Bu sebeple markanızın hangi bölgelerde yayınlanmasını istediğinize göre kılavuzda yer alan bölge ve ülke seçeneklerini doğru bir şekilde doldurmalısınız. 

Google ADS Kimlik Doğrulaması Dikkat Edilmesi Gerekenler

Google hesabınız üzerinden açtığınız ADS reklam işlemlerinin kaliteli ve güvenli bir şekilde internet üzerinden yayınlanabilmesi için Google ADS kimlik doğrulama işlemlerinin yapılması gerekir. ADS reklam hesabını oluşturduktan sonra e-posta adresinize gelen kimlik doğrulama formunu dikkatli ve özenli bir şekilde doldurmanız önemlidir. Reklamlarınızın müşterilerinize veya hedef kitlenize güvenli bir şekilde ulaşabilmesi için kimlik doğrulama işlemlerini yapmak gerekir. 

Firmamız, Google ADS reklam kimlik doğrulama işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kimlik doğrulama işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek veya yardım alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kimlik doğrulama işlemlerinizi, kimlik doğrulama kılavuzuna uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. ADS reklam başvuru işlemi yapıldıktan sonra e-posta adresinize gelen kimlik doğrulama başvuru formunu 30 gün içerisinde doldurmanız gerekir. Eğer 30 gün içerisinde e-posta adresinize gelen formu doldurmazsanız hesabınız doğrulanana kadar reklam yayınlamazsınız. 

Google ADS kimlik doğrulama işlemlerini gerçekleştirirken mutlaka markanızın veya ajansınızın adını tam ve eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekir. Kimlik doğrulama işlemleri tamamladıktan sonra markanızın veya ajansınızın ismi tüm verilen reklamlarda görülmektedir. Böylelikle reklam içeriğiniz daha fazla etkileşim kazanırken satışlarınızda da artışlar yaşanacaktır. Google ADS kimlik doğrulama nasıl yapılır, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir konuları hakkında bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!