ykleniyor

E Ticaret Paketleri

Alışverişin internet ortamına kaymış olduğu artık her firma tarafından biliniyor. Bu da her firmanın internet alışverişine yönelmesine sebep oluyor. Eğer bir firmanın varsa internette satış yapmanız için önce e ticaret paketleri incelemesi yapmalı ve sizin için en uygun olan paketi seçmelisiniz. Firmamızın sitesinde yer alan ticaret paketlerinden hangisi firmanızın durumuna uygunsa onu direkt olarak satın alabilirsiniz. Satın alımlarda sizden hiçbir belge talep etmemekteyiz. Yani ticaret amaçlı olarak açsanız dahi firmamıza herhangi bir belge sunmanız gerekmiyor.


Zorunlu Siteler

Firmaların yapılan yeni değişikliklerle internet sitesi kurmaları zorunlu kılınmaktadır. Yani büyüklüğü fark etmeksizin bir şirketiniz varsa internet sitesine sahip olmanız gerekiyor. Firmamız satış amacının haricinde sadece firmanın bilgilerinin olduğu siteler de açmaktadır. Uygun fiyatlı bir site sahibi olmak için firmamıza her zaman başvurabilirsiniz. Sitemizdeki kurumsal ve ticaret paketlerinden hangisini alacağını bilmiyorsanız müşteri destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız sektörünüze uygun olarak sizi en uygun pakete yönlendirecektir.

Sitenin Düzenlenmesi

İnternet sitelerinin sadece açılması firmanızın satış yapması için yeterli olmaz. Bu nedenle ticaret paketlerimizi aldığınızda uzman çalışanlarımız sitenizin SEO ayarları, tasarımı ve benzeri birçok ayarını da yapmaktadır. Çok kısa bir süre süren bu ayarlamalardan sonra size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre sayesinde sitenize ürün yerleştirme ya da yazıları düzenleme gibi bütün işlemleri tek başınıza yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!