ykleniyor

Başakşehir Web Tasarım

Uzun yıllardır sektörde lider olan firmamız web tasarım, sosyal medya, google adwords, mobil uygulama gibi sektörler için çözüm üretiyoruz.  Müşterilerimizi memnun edecek en son teknoloji ve kullanıcı dostu web siteleri oluşturuyor, bunları en iyi yollara internette ön plana çıkarıyotuz. Web tasarım ve web yazılım firması olarak profesyonel ekibimizle profesyonel çözümler üretiyoruz. 

Site İçeriği

İçeriğin önemi arama sonuçlarında web sitesinin bulunabilmesini sağlamaktır. Arama motorları sitelerinin tasarımlarını değil, içeriklerini tararlar, web sitelerini indeksler ve kullanıcılara sunar.  İçerik ne kadar kullanıcı ile alakalı olursa, kullanıcın web sitesinden beklentisi o kadar artar. Bu potansiyel kullanıcı web sitenizde aradığı özelliği bulursan artık müşteriniz olur.. Bü yüzden web sitesi içeriğide son derece önemlidir.

Web Site Tasarımı

Bir web sitesinin içerikten sonra gelen en önemli kısmı tasarımıdır. Tasarım sitenizdeki logonun konumunu, menünün yerini, renk ve tipografi düzeninin nasıl olacağını belirler.  Kullanıcılar ilk öncelikle web sitesinin tasarımına bakmaktadır. Kullanıcı siteyi çok karışık bulduğunda hemen çıkmak isteyecektir. Bazı web sitelere sayfaya o kadar çok reklam alıyorlar ki web sitesi çok kalabalık ve dağınık görünüyor ..Örneğin; bir kullanıcı bir siteyi ziyaret ettiğinde gözü ilk olarak sitenin sol üst köşesindeki logoyu arar. Tasarım ve renk düzenine kısa şekilde bakar. Ondan sonra web sitesinde kalıp kalmayacağına karar verir. Bizde web sitelerinizi tasarlarken bu uyumu göz önünde bulundurarak web sitelerinin tasarlıyoruz.

Taracıyı Desteği 

Tasarlanacak web sitesi tüm platformlarda sorunsuz çalışabilmelidir. Web sitesinin kodlanmasından sonra diğer tarayıclarlarda da test edilmelidir. Eğer eski bir tarayıcıda dahi çalışması istenen bir web sitesi hazırlanacaksa buna göre düzenlemeler yapmak gerekmektedir. Bunun yerine o tarayıcıdan giren müşterilere farklı ve güncel bir tarayıcı indirmeleri içinde bilgi mesajı verilebilir.

Günümüzde web sitelerinde sağlıktan eğitime, bir çok değişik alanda çeşitli ürünler alınmakta ve satılmaktadır. Artık alışverişlerini internet üzerinden araştırıp yapılmakta, doktora bile girmeden önce ön bir araştırma yapılmaktadır. Bunun için firmaların internet sitelerinin olması bir zorunluluk haline gelmiştir.  Kullanıcılar için web sitesindeki en önemli etken kolay ve anlaşılır olmasıdır. Buda ancak web sitenizin özenli ve profesyonel ellerden çıkması ile mümkündür. Web tasarım alanında uzman yazılım ve tasarım ekibiz ile mevcut projeye geliştirdiği yeni teknolojileri uygulayarak yapılan işin maksimum seviyede olmasını sağlıyoruz.

Web Tasarım Aşamaları

Düzen: Web siteleri col yapısına göre bir düzen içeriisnde olmalıdır. Grafik ve metinler belli bir düzen içerisinde olmalıdır. Kullanıcılar düzenli bir web sitesindeki aradıkları bilgiye daha çabuk ulaşabilirler. Bu, tasarımın dengeli olması ile mümkündür. 

Renk Uyumu: Web  sitesindeki renk seçimi müşteri isteklerine göre veya firmanın renklerine göre yapılmalıdır.  En sade şekliyle beyaz bir şekilde olabilir veya birbiri ile uyumlu renkler kullanılabilir. 

Grafikler: Web sitesi için grafikler, logo ve ikonlar şeklinde kullanılabilir.  Grafikler kullanılırken en önemli nokta boyutlarının çok büyük olmaması web sitesinin açılış hızını etkilememesidir.

Fontlar: Web sitesinde fontları kullanmak yazının kenarlarını yumuşatarak daha okunur şekilde olmasını sağlar. Farklı yazı tipleri kullanarak bir web sitesinin tasarım kalitesini artırabilirsiniz. Google font gibi servisleri kullanarak farklı yazı fontlarını da keşfedebilirsiniz.

İçerik: Web sitesine girdiğimiz tüm yazılar web sitesinin içeriğini oluşturur. Verilmek istenen mesaj yazı ile de olabilir veya görsel ögeler kullanılarak da olabilir. Okuyucunun aradığı içeriğe uygun bir metin yada görsel kullanmamız gerekmektedir. Girilen metin kullanıcının aradığı anahtar kelimeleri içermeli ve arama motorları için optimize edilmelidir. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!