ykleniyor

Arnavutköy Web Tasarım

İnternette kurumsal kimliğin doğru yansıtılması için bir web sitenizin olması gerekmektedir. Tüm cihazlara uyumlu bir web sitesi sizi bir adım ileriye taşıyacaktır. Web site tasarımı yaptırma konusunda uzman bir ajans arıyorsanız doğru adrestesiniz. Web tasarımı için yüksek etkili web siteleri tasarlıyoruz.

Yapılan web siteleri ilgi çekici ve teknolojik açıdan gelişmiş özelliklere sahiptir. Arama motorlarının yapılan web sitesini kolayca tanıyabilmesi web sayfalarını standartlara uygun olarak kodluyoruz. Web sitesinde gezinme, anahtar kelimeler, meta etiketleri, grafikler ve metin sayfanın arama motorlarının üst sıralarda çıkmasına yardımcı olan etkenlerdir. Yüksek trafikler ve mobil için hızlandırılmış  web siteleri ile sizleri internette düzgün bir şekilde tanıtıyoruz. 

İhtiyacınıza en uygun web tasarım çalışmaları için sektör ve rakip analizi yapıyoruz. Bu yüzden tarafımızca oluşturulan web sayfaları, modern internet çağının tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Yaptığımız web siteleri mobil uyumlu (responsive) olup, seo yapısına uygun olarak kodlanmaktadır.  Size özel web siteleri sektöre hitap eden ve özgün tasarımlardır. 

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil uyumlu web sitesi, responsive web sitesi; web sayfasının hem yüksek çözünürlükle bilgisayarlarda hem de mobil cihazların barındırdığı değişken ekran çözünürlüklerinde görüntülenirken doğru boyutlarda görünmesi ve rahat gezilebilmesi maksadıyla yapılan web sitesi uygulama biçimidir. Web sayfalarımızı bootstrap framework kullanılarak oluşturuluyoruz. Fiber Medya  olarak, mobil uyumlu web sitesi yada responsive web sitesi çözümleri sunmaktayız. Mobil uyumluluğu olmayan bir siteyi mobil cihaz üzerinden ziyaret eden kullanıcılar sitede yer alan görselleri ve yazıları oldukça karmaşık bir şekilde görebilir. Bu durum sitenin kalitesine olan bakış açısına doğrudan etki eder. Oysa web siteniz mobil uyumlu olursa hem kullanıcı web sitenizde rahatlıkla gezebilecek hemde web sitesindeki yazıları daha iyi bir şekilde okuyabilecektir.  Ayrıca mobil uyumlu web sitelerinin yüklenme süreleri de masaüstü web sitelerine göre daha hızlıdır. 

Web Tasarım Süreci

Gelen web tasarım projelerinde öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp o şekilde harekete geçeriz. Genel Tasarım ve alt sayfa tasarımlarının belirlenmesi ile web tasarım süreci başlar. Daha sonra web sitesinin front-end tasarımının kodlanması yapılır ve müşteriye sunulur. Buradaki değişiklikler yapıldıktan sonra admin paneli için back-end tarafında web sitesi teslim edilir ve admin paneli kodlanmaya başlar. Admin panelide bittiği zaman web sitesine demo içerikler girilerek web sitesi test edilir. Demo aşamasında içeriklerle birlikte web sitesi müşteriye gösterilerek onay alınır. Onay alan web sitesinden demo içerikler silinir ve web sitesi googlei yandex gibi platformlara kayıt ettirilerek web dünyasına açılmış olur.

Bundan sonra devreye internet reklamcılığı girer. Seo'nun aksine internet reklamcılığı hemen sonuç verir. Seo aşamsında ise bu süre 6 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir. Google'da garantili bir konumda yer almak yani üst sıralara çıkmak için Google AdWords kullanılması gerekmektedir. Bu aşamada ise web sitemizde bulunan Google Adwords paketlerinden biriyle başlayabilirsiniz.

Web tasarım hizmetimizi istanbul'da olmak üzere bir çok il ve ilçede hizmet veriyoruz. Hatta yurt dışına yaptığımız web çalışmalarımız bile mevcuttur. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!