ykleniyor

Google ADS Geri Ödeme Talep Etme

Google ADS Geri Ödeme Talep Etme işlemi ile ödeme talebiniz hızlı bir şekilde değerlendirilerek kısa sürede ödemenizin hesabınıza geri yatmasını sağlayabilirsiniz.

Google ADS Geri Ödeme Talep Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Google üzerinden bir hesap veya kredi sahibi iseniz iptal etme seçeceğini değerlendirerek kısa sürede yapmış olduğunuz ödemeleri geri alabilirsiniz. Talep etmiş olduğunuz geri ödeme yine Google ADS üzerinden kayıt etmiş olduğunuz banka hesabınıza yada kayıtlı ödeme yaptığınız kredi kartınıza geri aktarılmaktadır. Google ADS üzerinden gerçekleştirilen ve talep edilen tüm geri ödemeler 2 hafta içersinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde kredi kartınızın veya banka kartının dahil olduğu banka politikaları dahil değildir. Eğer Google ADS üzerinden hizmetleri para transferleri aracılığı ile ödeme yaparak aldıysanız daha kısa sürede ödemenizi kayıtlı olan banka hesabınız üzerinden geri alabilirsiniz.

Not: Google ADS üzerinden çekilen para iadeleri için 0850 390 20 60 iletişim numarasıyla irtibata geçebilirsiniz.

Google ADS Üzerinden Neden Geri Ödeme Yapılmaz?

Bazı durumlarda Google ADS üzerinden geri ödeme işlemleri yapılmamaktadır. Eğer hesabınızda olan para içerisinde promosyondan kalan bir para da bulunuyor ise bu para hesabınıza geri ödeme olarak aktarılmaz.

Aktif olan hesapların geri ödemeleri de yine Google ADS üzerinden yapılmamaktadır. Geri ödemenizin yapılabilmesi için ise hesabınızı kapatmanız ve daha sonrası için ödeme talebi oluşturmanız gerekmektedir.

Google ADS üzerinden ödenmesi gereken bakiyeniz bekliyor ve bu sırada geri ödeme talebi oluşturmuş iseniz yine ödemeniz yapılmamaktadır.

Google ADS Ödemeleri Ne Zaman Yapılır?

Gerekli şartları taşımanız durumunda Google ADS üzerinden talebiniz onaylanmaktadır. Onaylama işleminin ardından Google ADS üzerinden kayıtlı olan kredi kartı bilgileriniz veya banka hesap bilgileriniz doğrultusunda kayıtlı olan hesabınıza ödemeniz yapılmaktadır. Google üzerinden geri ödemesi onaylanan ödemeler 2 hafta içerisinde kayıtlı olan bilgileriniz doğrultusunda yapılmaktadır. Google üzerinden kayıtlı olan hesabınız eğer Amerika dışındaki bir banka hesabı ise bu süre biraz daha uzun olabilmektedir. Genel olarak 10 iş günü içerisinde Google ADS üzerinden geri ödemeleriniz gerçekleştirilmektedir.

Eğer 12 iş gününü geçen bir bekleme süresi geçirmiş iseniz hemen Google ile iletişime geçerek gerekli kontrollerin yapılmasını talep edebilirsiniz.

Eğer hesabınızı kapattıktan sonra geri ödeme işlemini iptal etmek istiyorsanız veya geri ödeme için sizlere herhangi bir mail gelmedi ise hemen geri ödemenizi iptal ederek hesabınızı tekrar aktif hale dönüştürebilirsiniz.

Google ADS üzerinden geri ödeme talebini geri alabilmek için öncelikli olarak hesabınızı yeniden aktif hale getirmek zorundasınız. 

Ödenmemiş bakiyenizi kontrol etmek için tek yapmanız gereken hesabınıza giriş yaparak araçlar simgesine tıklamaktır. Ardından bu kısımda yer alan faturalandırma bölümünü seçerek tüm faturalarınızın ve bakiyelerinizin ödeme geçmişini ve detaylarını kolaylıkla görebilirsiniz.

Google ADS geri ödeme sisteminden yararlanmak için öncelikli olarak hesap iptal işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Hesabınızı iptal etmek için ise önce Google ADS hesabınıza tarayıcıdan giriş yapmalısınız. Sayfanın üzerinde yer alan araçlar simgesine tıklayarak buradan kurulum bölümünü tercih edin. Daha sonra tercihler kısmını tercih ederek bu bölümün en altında yer alan hesap iptal etme kısmına tıklayabilirsiniz. Tıkladığınızda bu hesabı iptal et yazısına onay vermeniz ardından hesabınızın iptal talebini onaylamış olacaksınız. Sizlere sorulan hesabınızı neden iptal ediyorsunuz sorusuna ise dilediğiniz yanıtı vererek talebinizi Google ADS sistemine kolaylıkla gönderebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra eğer hesabınızı aktif etmek istiyorsanız sadece yeniden oturun açmanız yeterli olacaktır. Bilgilerinizi güncellemek ise hesabınızın yeniden aktif olması için oldukça önemlidir.

Google ADS üzerinden geri ödeme ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve tüm Google hizmetleri için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!